...vždy komplexní řešení

Venkovní reklama

Venkovní reklama je historicky nejstarší formou reklamy a v dnešní době nezbytnou součástí našich měst a komunikací. Venkovní reklama je jediná reklama, která se nedá vypnout nebo zmačkat a zahodit, ale působí bezprostředně a to na všechny věkové i sociální skupiny obyvatelstva.

Naším posláním jsou komplexní služby v oblastí velkoplošné venkovní reklamy. Provozujeme síť 150 vlastních reklamních zařízení, převážně billboardů v regionu Královéhradeckého a Pardubického kraje. Reklamní zařízení jsou umístěna na strategických místech jako jsou centra měst, hlavní silniční tahy a obchodní centra.
Naše společnost je významným partnerem předních agentur na trhu. Díky této spolupráci můžeme našim klientům poskytnout přístup do sitě více než 10.000 velkoplošných reklamních zařízení.
Pro klienty zajišťujeme v rámci full-servisu i grafické návrhy, tisk plakátů a výrobu reklamních zařízení. Zajišťujeme rovněž i realizaci atypických reklamních zařízení a formátů (malby na fasády, reklamní plachty, autobusy, komíny, hydrogloby, létající reklama..).

Naše reklamní zařízení