...vždy komplexní řešení

Kdo jsme?

Vážení zákazníci, Vážení investoři a Vážení partneři,
vítáme vás na webových stránkách naší společnosti. Společnost CONING s.r.o. jsme založili v roce 1994 jako inženýrsko-investorskou firmu. Náš pracovní tým využívá dlouholetých zkušeností z investiční výstavby členů tohoto týmu. 

Zkušenosti a schopnosti tým společnosti CONING prokázal na mnoha akcích, při kterých jsme zajišťovali komplexní inženýrskou a projektovou činnost, zejména z oborů výstavby jako jsou správní a administrativní budovy, komerční prostory, obytná výstavba, výstavba inženýrských sítí a další. Naše činnost není omezena lokálně, ale poskytujeme své služby klientům po celé republice.

Od roku 1995 se zabýváme developerskou činností. Za tuto dobu jsme se podíleli na vytvoření stavebních pozemků pro více než 400 rodinných domů včetně výstavby inženýrských sítí.

V roce 1997 jsme v rámci naší firmy vytvořily novou divizi, jejíž činností jsou komplexní služby v oblasti velkoplošné venkovní reklamy. Pro klienty zajišťujeme nejen siť standardních reklamních zařízení jako jsou billboardy a bigboardy, ale realizujeme i atypická reklamní zařízení dle přání klientů, jako jsou reklamní plachty, malby na fasády, reklama na autobusech, hydroglobech atd.

Po takřka patnácti letech našeho působení na trhu můžeme s čistým svědomím konstatovat, že jsme z původně malé rodinné firmy vybudovali silnou a dynamickou společnost. To je výsledkem práce celého našeho týmu z CONINGu a také díky důvěře a spokojenosti našich klientů a partnerů.

Ing. Ludmila Čížková a Ing. Jan Čížek
jednatelé společnosti